טיפולי שיניים במרפאת העמקים

טיפולי שורש במרפאת העמקים

טיפולי שורש במרפאת העמקים עפולה

הזמנת תור לטיפולי שורש במרפאת העמקים

שעות עבודה
צור קשר

לזימון תור ויצירת קשר


אודות טיפולי שורש במרפאת העמקים

טיפול שורש נחשב כטיפול ארוך ,שההחלטה לבצע אותו רק אם רופא השיניים הגיע למסקנה ,אחרי בדיקות וצילומים,שאין דרך אחרת להציל את השן הפגועה מעקירה רק על ידי ביצוע טיפול שורש.טיפול מסוג זה, מצריך 4-5 פגישות בכדי לבצע כמה שלבים ,החל מניקוי השן,הסרת רקמות פגועות , כמובן עצירת הזיהום ,ביצוע סתימות,הכנת כתר לשן ,ועד לתוצאה הסופית שן מתפקדת בצורה מלאה.

טיפול שורש מתבצע, בד"כ על תעלה אחת של השן, אבל יש שיניים שאפשר לבצע , שתי תעלות,שלוש ואפילו ארבע תעלות.התהליך עצמו מורכב, כי הרופא ,רוצה להגיע לתוצא של שן בריאה לחלוטין,להסיר את הבקטריות,ולנקות את השן הנגועה,בכדי להפסיק את הדלקת.

טיפול שורש במרפאת העמקים מתבצע ,לאחר בדיקה מעמיקה, צילומים ,והצגת התוצאות למומחה .הרופאים קובעים שיש לבצע טיפול שורש , טיפול מסוג זה יכול להתבצע ,על תעלה אחת עד ארבע. בהתאם לסוג השן. התהליך והטיפול עצמו ,נעשה בשלבים,בין 3-4 פגישות בהתאם לצורך,ועד להחלמה מלאה.

המטרה : להציל את השן מעקירה, ולהחזיר אותה לתפקוד דומה כמה שאפשר למה שהייתה קודם.

הערה: בחלק מהמקרים לא צריך בכלל טיפול שורש אלא ניקוי ייסוד מעששת. כל מקרה לגופו.

אנו משתדלים כמה שאפשר ,לבצע את הטיפול במינימום כאבים,טיפול אישי ,ומעקב צמוד ,עד להחלמה מלאה,ותפקוד מלא של השן.

הטיפול שלנו כולל את השלבים הבאים בצורה כללית :

  • צילומים לאיתור השן הנגועה  – ניקוי הרקמות והרחבת התעלות של השן – החדרת חומר נגד בקטיריות למניעת התפשטות – ביצוע סתימה זמנית – המתנה לכמה ימים ,בינתיים מכינים את הכתר  (כתר זמני וכתר קבוע) – החלפת הסתימה הקודמת בחדשה וקבועה – הרכבת הכתר – מעקב אחרי התוצאה.

אם אתם חושבים שיש לכם בעיה בשיניים -וצריכים טיפול שורש,פנו  אלינו לייעוץ


חוות דעת פציינטים

חוות דעת אודות הטיפולים


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה
צוות מס אחת אתי אין עלייך וד"ר עיזאת חבשי רופא מומלץ אני מודה לכם על הטיפול

קארין- בן עמי


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה

למזלי מצאתי את מרפאת העמקים בפייסבוק התקשרתי קבעתי תור מהיר והגעתי למרפאה התרשמתי מהמקום האיסטתי והיחס הנעים. מיד התחברתי והיתה לי כימיה עם הרופא ד"ר עיזאת ובנוסף קיבלתי מחיר הולם , היום 19.1.20 עברתי טיפול שכולל 2 עקירות ושתלים עבודה של כשעתיים. פחדתי מהזריקות אך מיד הבנתי שאני בידיים נאמנות לא הרגשתי כמעט את הזריקות ד"ר עיזאת רופא עם סבלנות עדין ומקצועי. המון תודות לד"ר עיזאת ולצוות המעולה.


צילה אליהו


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה
מרפאה מדהימה סבלנים, מקצוענים, ושירותיים
הכל זריז ומהיר. רופאים מעולים שווה להגיע.

Yossef Avitan


מידע נוסף אודות הרופא

תכירו את הרופא שלכם

  • נסיון תעסוקתי רפואי
  • סוגי טיפולי שיניים
  • טיפולים- דוגמאות

סוגי טיפולים רפואיים תחומי עניין של הרופא

סוגי טיפולים רפואיים- תחומי עניין של הרופא

טיפולים שבוצעו עבור פציינטים דוגמאות

מרפאת_העמקים-להשתלת_שיניים_עפולה

מרפאת העמקים היא מרפאת שיניים חדשנית ומתקדמת בעפולה, המספקת תחת קורת גג אחת את כל טיפולי השיניים. במרפאה עובד צוות מיומן של רופאים ומומחים, כאשר המטופלים נהנים מיתרון חשוב של מעבדה צמודה. כמו כן ניתן לעבור במרפאה טיפולים אסתטיים לפנים והצוואר, לרבות הזרקות, על ידי רופאים מוסמכים. המרפאה חרטה על דגלה לספק את השירות הטוב והמתקדם ביותר לתושבי עפולה והאזור, ומעמידה לרשותם את מיטב הרופאים, הציוד, החומרים והגישות בענף רפואת השיניים

חדשות ומאמרים