יישור שיניים שקוף-אינויזליין

יישור שיניים שקוף-אינויזליין

נובמבר 28, 2020 0
3.jpg

יישור שיניים שקוף-אינויזליין

הכירו את יישור השיניים השקוף

 

יישור שיניים שקוף אינויזליין
יישור שיניים שקוף אינויזליין

יישור שיניים נחשב כטיפול ארוך שמטרתו להביא את מבנה השיניים למצב האסתטי הטוב ביותר .לרוב, הרבה אנשים סובלים, מצפיפות שיניים עם מבנה מעוות. או בליטת שיניים קדמיות בצורה חריגה מהמקובל.דבר כזה כמובן גורם,לאי נוחות, מבוכה,ולפעמים גם פוגע בתפקוד היומיומי של השיניים.
תחום יישור השיניים הינו תחום מאתגר,כולל בתוכו בעשור האחרון הרבה חדשנות . כך שניתן היום לבחור בשיטת יישור שיניים המתאימה ביותר למטופל , על ידי ההמלצה של הרופא המומחה .בנושא זה.במאמר זה נלמד קצת על הנושא של יישור שיניים שקוף .יישור שיניים שקוף הוא אחת השיטות המודרניות , המשמשות לטיפול בבעיית מבנה שיניים לא תקין, צפיפות יתר של השיניים ,ונחשבת כאחת השיטות המתקדמות ביותר .

 

יישור שיניים שקוף אינויזליין
יישור שיניים שקוף אינויזליין

 

ביישור מסוג זה משתמשים בחומר אקרילי שקוף,בלתי נראה לעין. כתוצאה מזה,ההפך מגשר מתכתי עם ברקטים וגומיות. הגשר ,או הפלטה מעוצבת ונבנית בצורה המתאימה למבנה הלסת והשיניים של המטופל .יש לציין שהמטופל יכול להסיר את הגשר השקוף בכל עת , בזמן אכילה,או שטיפת הפה, דבר זה בעל יתרון עצום ,כך שאורח החיים הטבעי לא נפגע .

יישור שיניים שקוף:

יישור שיניים שקוף אינויזליין
יישור שיניים שקוף אינויזליין

 

יתרונות טיפול מסוג זה:

  • שמירה על ההיבט האסתטי מכיוון שהתבניות הללו שקופות ואינן נראות לעין , כתוצאה מזה, הפציינו מרגיש יותר נוח לקבל שיטה זה של יישור שיניים.
  • שומר על בריאות המטופל. כך שהוא יכול להסיר את הפלטה השקופה בעת אכילת או שתייה. וגם בזמן צחצוח שיניים, מה שמעניק לחולה נוחות רבה יותר במהלך תקופת הטיפול.
  • מפחית את אחוזי העששת ודלקת חניכיים, לכן ,שומר על בריאות השיניים בצורה עקיפה.
  • לא מצריך יותר מידי אלמנטים ליישור השיניים עצמו.
  • זמן הטיפול הוא יחסית קצר בהשוואה לסוגי גשר

אחרים כמו הגשר המתכתי .

  • המטופל יכול לראות את התוצאה הסופית של הטיפול ,לפני תחילת הטיפול על ידי תמונה תלת מימד במחשב ,עם היכולת לשנות את התוצאה.

טכניקה זו מאפשרת למטופל לתקן את  מבנה שיניו ,ללא מבוכה חברתית ומבלי לשנות את אורח חייו האישיים.

מתי משתמשים בשיטה זו? 

ניתן להשתמש ביישור שיניים במקרים של צפיפות יתר של השיניים ובהמלצת הרופא המומחה באורתודנטיה, חפיפה של שיניים  קדמיות, שיניים עם רווח גדול, בחלק מהמקרים שיטה זו יעילה אם יש צורך בעקירת שיניים.כמובן ההמלצה הסופית תהיה ע"י הרופא אחרי בדיקה מקיפה של מבנה השיניים של המטופל.

מהלך הטיפול :

כמו כל טיפול אחר , הרופא המומחה בודק בצורה ייסודית את המצב הנוכחי של השיניים,מבצע דיאגנוזה ,לקיחת תמונות רנטגן , או צילום פנורמי,הרופא הצילומים כוללים צילום צפלומטרי, צילומי נשך -פריאפיקאלי לפי הצורך, וכמובן תמונות פנים לשיניים .

השלב הבא, הינו העברת הצילומים למעבדה . בכדי לקבל תמונת תלת מימד ע"י מכשור מתקדם וממוחשב למטרה זו. בהתאם למבנה התלת מימד .

השלב שאחריו , מתחילם לבצע תהליך של הדמייה לטיפול, עצמו של יישור השיניים ע"י הזזת השיניים לכיוונים המתאימים ,בכדי להגיע לתוצאה הסופית של מבנה השיניים או הלסתות.

הרופא המומחה מקבל את התוצאות, ומייעץ למטופל על ידי ההדמייה ,את מבנה השיניים בתוצאה הסופית .תהליך הרכבת הגשר השקוף יבוצע בהזמנת המטפול  אחרי הכנת הגשר השקוף המיוחד ובהתאמה אישית למטופל עצמו.

בכדי להגיע לתוצאה הסופית הרצויה, על המטופל להרכיב את הגשר השקוף ליישור השיניים לכל אורך היו. ,תהליך זה יכול לקחת בין 12-20 חודש בהתאם להמלצת הרופא. כמובן יש צורך מביקורים במרפאה בתאריכים שייקבעו מראש מול המטופל על מנת לבצע בדיקה ומעקב אחרי הטיפול של יישור השיניים .

רוצים לקבל ייעוץ ליישור שיניים ? לחצו כאן להזמנת תור לבדיקה במרפאת העמקים לשיקום הפה והשתלות שיניים שבעפולה

לבקר בעמוד הפיייסבוק של המרפאה לחצו כאן

השאירו תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *


מרפאת_העמקים-להשתלת_שיניים_עפולה

מרפאת העמקים היא מרפאת שיניים חדשנית ומתקדמת בעפולה, המספקת תחת קורת גג אחת את כל טיפולי השיניים. במרפאה עובד צוות מיומן של רופאים ומומחים, כאשר המטופלים נהנים מיתרון חשוב של מעבדה צמודה. כמו כן ניתן לעבור במרפאה טיפולים אסתטיים לפנים והצוואר, לרבות הזרקות, על ידי רופאים מוסמכים. המרפאה חרטה על דגלה לספק את השירות הטוב והמתקדם ביותר לתושבי עפולה והאזור, ומעמידה לרשותם את מיטב הרופאים, הציוד, החומרים והגישות בענף רפואת השיניים

חדשות ומאמרים