טיפולי שיניים במרפאת העמקים

יישור שיניים

יישור שיניים שקוף ועם גשר רגיל - מרפאת העמקים עפולה

הזמנת תור ליישור שיניים במרפאת העמקים

שעות עבודה
צור קשר

לזימון תור ויצירת קשר


מידע כללי אודות יישור שיניים

יישור שיניים  הינו תהליך שמבוצע ע"י רופא שיניים מומחה שמטרתו להחזיר את השיניים למצב יותר אסתטי ויפה ,במיוחד השיניים הקדמיות, שיניים צפופות, רווח שיניים .תהליך זה יכול להתבצע גם ללסת העליונה או התחתונה ביחד,או רק אחת מהן .היישור מבוצע ע"י שימוש בסמכים (שנקראים ברקטים), ע"י הלבשת "גשר" בהיקף השיניים שצריכים לעבור יישור. הדרך השניה על ידי גשר שקוף עשוי מחומר אקרילי בלתי נראה לעין, ושיטת היישור השלישית על ידי גשר פנימי  . על הגשר המתכתי מצמידים סמכים שמחוברים ע"י גומיות,המטרה הסופית הינה להפעיל כח בכיוון הרצוי שבו רוצים להחזיר את השיניים.יש לציין שתהליך יישור מסוג זה,יכול לקחת בין שנה וחצי עד שנתיים,בהתאם למצב השיניים,שיטה זו יש לה חסרונות ויתרונות, עלות לא יקרה, מתאימה לכל הגילאים ,חלק מהחסרונות אי אפשר להוריד את הגשר במהלך הטיפול, מצד שני בהתחלה המטופל סובל מאי נוחות,שנעלמת עם בזמן קצר ,ובחלק מרגישים קושי בהברשת שיניים ,אבל התוצאה הסופית מראה שיניים אחיד ויפה וללא בליטות.

יישור שיניים במרפאת העמקים:

יישור השיניים על כל סוגיו מבוצע במרפאת העמקים ע"י רופא מומחה ,שמבצע בדיקה מקיפה ומקצועית ,ונותן חוות דעת לגבי תהליך ומשך יישור השיניים.תוכלו לבקש גם יישור שיניים קונבנציונלי ,ז"א ע"י גשר מתכתי, או יישור שיניים שקוף .

לקבלת ייעוץ והכוונה תוכלו ליצור קשר עם מרפאת העמקים בעפולה,נשמח להציע לכם את הטיפול הכי מתאים ולפי בחירתכם.


חוות דעת פציינטים

חוות דעת אודות הטיפולים


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה
צוות מס אחת אתי אין עלייך וד"ר עיזאת חבשי רופא מומלץ אני מודה לכם על הטיפול

קארין- בן עמי


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה

למזלי מצאתי את מרפאת העמקים בפייסבוק התקשרתי קבעתי תור מהיר והגעתי למרפאה התרשמתי מהמקום האיסטתי והיחס הנעים. מיד התחברתי והיתה לי כימיה עם הרופא ד"ר עיזאת ובנוסף קיבלתי מחיר הולם , היום 19.1.20 עברתי טיפול שכולל 2 עקירות ושתלים עבודה של כשעתיים. פחדתי מהזריקות אך מיד הבנתי שאני בידיים נאמנות לא הרגשתי כמעט את הזריקות ד"ר עיזאת רופא עם סבלנות עדין ומקצועי. המון תודות לד"ר עיזאת ולצוות המעולה.


צילה אליהו


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה
מרפאה מדהימה סבלנים, מקצוענים, ושירותיים
הכל זריז ומהיר. רופאים מעולים שווה להגיע.

Yossef Avitan


מידע נוסף אודות הרופא

תכירו את הרופא שלכם

  • נסיון תעסוקתי רפואי
  • סוגי טיפולי שיניים
  • טיפולים- דוגמאות

סוגי טיפולים רפואיים תחומי עניין של הרופא

סוגי טיפולים רפואיים- תחומי עניין של הרופא

טיפולים שבוצעו עבור פציינטים דוגמאות

מרפאת_העמקים-להשתלת_שיניים_עפולה

מרפאת העמקים היא מרפאת שיניים חדשנית ומתקדמת בעפולה, המספקת תחת קורת גג אחת את כל טיפולי השיניים. במרפאה עובד צוות מיומן של רופאים ומומחים, כאשר המטופלים נהנים מיתרון חשוב של מעבדה צמודה. כמו כן ניתן לעבור במרפאה טיפולים אסתטיים לפנים והצוואר, לרבות הזרקות, על ידי רופאים מוסמכים. המרפאה חרטה על דגלה לספק את השירות הטוב והמתקדם ביותר לתושבי עפולה והאזור, ומעמידה לרשותם את מיטב הרופאים, הציוד, החומרים והגישות בענף רפואת השיניים

חדשות ומאמרים