טיפולי שיניים במרפאת העמקים

עקירות כירורגיות במרפאת העמקים

כירורגייה פה ולסת- במרפאת העמקים עפולה

הזמנת תור לטיפול עקירה כירורגית במרפאת העמקים

שעות עבודה
צור קשר

לזימון תור ויצירת קשר


עקירות כירורגיות-מידע כללי

עקירות כירורגיות,מתבצעות על ידי רופא מומחה בתחומו. טיפול זה מתבע כאשר אין דרך אחרת לטפל בשן .הטיפול מתבצע על ידי הליך כירורגי כמו ,עקירת שיניים,שיני בינה כלואים,או במקרה של כתר שן הרוס.

התהליך עצמו יכול להיות מורכב או פשוט בהתאם למקרה. אבל לרוב הרופא המומחה מבצע סדרת בדיקות מקדימות ,על מנת, להכין את ביצוע הליך כירורגי מסוג זה בצורה מקצועית. כמו צילומים,סדרת הכנות כם מצד המטפול עצמו.

במרפאת העמקים , אנו נבצע לכם בדיקה מקיפה אודות ההכנה לטיפול מסוג זה, כולל הנחיות מפורטות ,אודות הטיפול הכירורגי,כמובן סדרת צילומים בהתאם לצורך,ייעוץ שוטף לפני ,במהלך ולאחרי ביצוע ההליך הכירורגי.

הכוונה לתת לכם להרגיש בנוח ולעבור את הטיפול בצורה חלקה ,במינימום כאבים,וכמובן לתוצאות מצויינות בכדי לחזור לשגרה כמה שאפשר.

במרפאת העמקים שבעפולה, נמצאים רופאים מומחים שיכולית לבצע את הטיפולים הכירורגיים בצורה מקצועית, נשמח לתת לכם ייעוץ והכוונה.


חוות דעת פציינטים

חוות דעת אודות הטיפולים


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה
צוות מס אחת אתי אין עלייך וד"ר עיזאת חבשי רופא מומלץ אני מודה לכם על הטיפול

קארין- בן עמי


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה

למזלי מצאתי את מרפאת העמקים בפייסבוק התקשרתי קבעתי תור מהיר והגעתי למרפאה התרשמתי מהמקום האיסטתי והיחס הנעים. מיד התחברתי והיתה לי כימיה עם הרופא ד"ר עיזאת ובנוסף קיבלתי מחיר הולם , היום 19.1.20 עברתי טיפול שכולל 2 עקירות ושתלים עבודה של כשעתיים. פחדתי מהזריקות אך מיד הבנתי שאני בידיים נאמנות לא הרגשתי כמעט את הזריקות ד"ר עיזאת רופא עם סבלנות עדין ומקצועי. המון תודות לד"ר עיזאת ולצוות המעולה.


צילה אליהו


חוות דעת פציינטים- מרפאת העמקים עפולה
מרפאה מדהימה סבלנים, מקצוענים, ושירותיים
הכל זריז ומהיר. רופאים מעולים שווה להגיע.

Yossef Avitan


מידע נוסף אודות הרופא

תכירו את הרופא שלכם

  • נסיון תעסוקתי רפואי
  • סוגי טיפולי שיניים
  • טיפולים- דוגמאות

סוגי טיפולים רפואיים תחומי עניין של הרופא

סוגי טיפולים רפואיים- תחומי עניין של הרופא

טיפולים שבוצעו עבור פציינטים דוגמאות

מרפאת_העמקים-להשתלת_שיניים_עפולה

מרפאת העמקים היא מרפאת שיניים חדשנית ומתקדמת בעפולה, המספקת תחת קורת גג אחת את כל טיפולי השיניים. במרפאה עובד צוות מיומן של רופאים ומומחים, כאשר המטופלים נהנים מיתרון חשוב של מעבדה צמודה. כמו כן ניתן לעבור במרפאה טיפולים אסתטיים לפנים והצוואר, לרבות הזרקות, על ידי רופאים מוסמכים. המרפאה חרטה על דגלה לספק את השירות הטוב והמתקדם ביותר לתושבי עפולה והאזור, ומעמידה לרשותם את מיטב הרופאים, הציוד, החומרים והגישות בענף רפואת השיניים

חדשות ומאמרים